.NET fejlesztő

A Libra csapatába lelkes és megbízható munkatársat keresünk, akinek tudására hosszú távon számíthatunk. Munkád során kreatív hozzáállásod segítségével alaposan, a rád jellemző precizitással készíted el a kapott feladatok kódját és dokumentációját.

Főbb feladataid

  • front-end fejlesztői feladatok (HTML5, Bootstrap, Less, AngularJS, jQuery),
  • és/vagy backend fejlesztői feladatok végzése (.Net, C#, MVC, Entity Framework, MS SQL),
  • közreműködés a projektek szakmai előkészítésében

Amire feltétlenül szükséged van a munkához:

  • csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • a legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Agilis projektmódszertanokban való jártasság
  • Angol nyelvismeret

Amit rólunk érdemes tudni

  • nyitottak vagyunk az új megoldásokra és technológiákra
  • csapatban dolgozunk, ahol tapasztalt fejlesztők mellett fejlődhetsz és mutathatod meg a tudásod

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások
  • rugalmas munkavégzés a projekt keretein belül
  • továbbképzések, tréningek
  • versenyképes jövedelem (juttatások)

Fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a hr@libra.hu címre várjuk.

Ingyenes bemutató igénylése
Kérje ingyenes szoftverbemutatónkat, és győzödjön meg rendszereink képességeiről!
24 órán belül válaszolunk!